Made in Italy

Bílý povlečený povlak na polštář s obdélníkovými krystaly dekorů - Cenerella

  • Made in Italy
  • Kód: CENERELLA
Kč 4.177,37
Materiál prádlo
Dodací lhůty 7 pracovních dnů položka k dispozici / 4 týdny na výrobu položky
Délka (cm) 40
Hloubka (cm) 60

Luxusní povlak na polštář v bílém plátně s krystaly, centrálními knoflíky a lemováním, vyrobený v Itálii.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s tímto bílým plátěným polštářem zdobeným centrální řadou knoflíků Agoya v perleťové a posetý krystalů , s potrubním profilem.
Povlak na polštář je vyroben v Itálii ze 100% vysoce kvalitního lnu a je měkký na dotek díky speciálním úpravám, které zvyšují jeho přirozený vzhled. Je to ideální tkanina do postele, protože je hypoalergenní a antibakteriální díky použití přírodních a hypoalergenních barviv, která dodávají lesk a šmrnc.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a autentickému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna. Přirozená nedokonalost materiálu tak označuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.
Email Newsletter
Newsletter