Bílé porcelánové servírovací nádobí sada 30 kusů - Nalah

 • Kód: NALAH5
Kč 8989,35 Kč 11236,81 -20%
Materiál hliníkový porcelán
Opatření Zásobník: 14x8 cm Hluboká deska: 30x26x5,4 cm Kryt: 30x20x5 cm Kulatá hluboká deska: 28x5 cm Šikmá nádoba: 11,5x8x6 cm
Barva Bílá slonovina
Dodací lhůty 10/15 pracovních dnů

Elegantní a moderní servírovací sada, bílý porcelánový design 30 kusů slonoviny.

Služba sestávající z :
 • č. 12 Obdélníkový podnos s občerstvením 14x8 cm
 • n.4 Hluboká servírovací deska 30x26x5,4 cm
 • n.4 Shell plate 30x20x5 cm
 • n.4 Kruhová deska 28x5 cm
 • č.6 Šikmý kelímek 11,5x8x6 cm
Tato univerzální obsluha pokrmů je charakterizována materiálem, ze kterého je vyrobena, tj. Zvláštním porcelánem, do jehož složení se přidává speciální surovina, korund, aby byla odolnější a elegantní.

Ale kromě konkrétního materiálu je kolekce také charakterizována originalitou produktů a krásou tvarů, které ji tvoří. Studium a výzkum tvarů bylo zaměřeno na to, aby osobnosti a originalitě byly poskytnuty mise en table, aby bylo možné si jich všimnout a zapamatovat si je. V mnohostranném a rozsáhlém kulinářském návrhu je nyní stanoveno, že diferenciace je nezbytná a první dopad je dán přesně mise en table a „estetickou“ prezentací kulinářských návrhů. Služba slouží tomuto účelu: široký sortiment , velkorysé rozměry a všestrannost produktů dávají mnoho nápadů pro originální interpretaci jejich pokrmů a optimální prezentaci.

Nápadné prvky porcelánu umožňují celou řadu různých podob. Proto je zde salátová mísa vhodná pro uchovávání ledu, pro podávání čerstvých nápojů.
Definici „klasické krásy“ představuje stůl prostý, ale zároveň přirozené elegance, schopný vyprávět příběh pokrmu mimo jeho vůně a barvy.

Silné stránky :
 • Kvalita : multifunkčnost produktů a pečlivé studium tvarů, barev a materiálů vám umožní vytvořit jedinečné místo mise schopné přinést do života mnoho zážitků s chutí a stylem.
 • Design : jedná se o ekologicky šetrnou linii a všechny prvky kolekce se vyznačují plně harmonickým trendem linií s drahou bílou slonovinou.
 • Originalita : odvážná kombinace originálních linek s „nekonformním“ designem je přivedena ke stolu.
 • Všestrannost : výrobky byly speciálně navrženy tak, aby se přizpůsobily jakémukoli druhu jídla a prostředí, takže je lze použít jak pro předkrmy, první kurzy, druhé kurzy nebo dezerty, což dává prostor fantazii a kreativitě. Univerzální kolekce pro neomezené kombinace.

Barva :
 • Mírně slonovinová bílá, připomínající kostní porcelán, ale s teplejším a méně aseptickým odstínem než normální bílá, což se velmi ocenilo.
Složení :
 • 100% Aluxina: porcelán s 30% korundem.
Ten je minerál s velmi vysokou tvrdostí (druhý až po diamant) a přídavek ke směsi má dvojí účinek: snižuje poréznost porcelánu, činí jej robustnějším a umožňuje vaření produktů při vyšších teplotách, další rys to dává větší odpor . Oba tyto účinky proto činí výrobky mnohem pevnějšími než normální porcelán.
Výběr tohoto materiálu je proto navržen tak, aby nabízel produkt odolný proti poškrábání a odštípnutí, také ideální pro intenzivní a profesionální použití.

Technické vlastnosti:
 • Vynikající hodnota za peníze, zejména ve vztahu k velmi dlouhé životnosti produktu. Počáteční náklady jsou amortizovány po dlouhou dobu, a proto jsou optimální investicí i pro ty, kteří klade důraz na část mise en table na maximum.
 • Korund je tvrdý a stabilní minerál, který obsahuje železo, titan, chrom a vanad. Na druhém místě v žebříčku nejtěžších minerálů na světě.

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter