Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bílé kruhové umývadlo v kamenolomu Iago, jedinečný design

Kód: LAVAPPIAGOBI
Kč 11.667,61
včetně DPH
- +
Materiál
mramor
Opatření
45 x 45 x 15 cm * jsou jedinečné kusy, měření se považují za orientační
Dodací lhůty
7 pracovních dnů
Hmotnost produktu
18 kg
Viadurini Bathroom
Umývadlo v přírodním kameni, ručně vyrobené.
Barva: bílá
Jelikož se jedná o jedinečné kusy, každá položka se liší od ostatních v barevných odstínech a tvarech. Z tohoto důvodu se má zobrazená fotografie považovat za orientační. Je možné, že při objednávání požadujete před odesláním přesnou fotografii položky.

Výrobky této řady jsou vyrobeny výhradně z přírodního kamene, jako je mramor, onyx, vulkanické kameny, říční kámen ... Všechny jsou vyrobeny ručně, takže jsou opravdu jedinečnými kusy, z nichž každý je odlišný od ostatních ve tvaru a barevných odstínů.
POUŽITÍ A ÚDRŽBA
K čištění těchto umyvadel je nutné použít speciální detergenty pro přírodní kámen a mramor, které neobsahují abrazivní látky. Výrobek musí být nanesen jemnou a jemnou houbičkou, která nepoškrábe a neroztrhne povrch.

Aby byla zajištěna celistvost a trvanlivost výrobku v průběhu času, je nutné pravidelně aplikovat impregnační úpravu (dodávanou spolu s výrobkem) na vnitřní stranu a na okraji dřezu. První aplikace musí být provedena při přijetí umyvadla, před použitím a léčba by měla být opakována jednou za 1/2 měsíce.
Poskytnuté balení obsahuje 200 ml produktu a postačuje přibližně jeden rok.

Poslední zobrazené produkty