Made in Italy

Bílá záclona ve světlém plátně s výšivkou z gotické bavlny - Gegia

  • Made in Italy
  • Kód: GEGIA
Kč 5628,13 Kč 7035,23 -20%
Materiál 100% len, 100% bavlna, výšivka
Barva bílý
Dodací lhůty Položka je k dispozici 7 pracovních dnů / výroba položky 8 týdnů
Délka (cm) 60
Výška (cm) 160

Bílý závěs v lehkém plátně se svislou gotickou výšivkou, dispozice pro tyč a knoflíky, luxusní design vyrobený v Itálii.

Hodnota tradice se snoubí s moderním životním stylem této bílé světlé plátěné opony s vertikální gotickou výšivkou po celé délce. Příprava na prut v horní části a zapínání na perleťové knoflíky Agoya.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova tohoto produktu ušlechtilého kouzla a vzácné látky .

Doplněk byl vytvořen, aby splnil rostoucí touhu dnešní doby žít každé místo s intenzitou a hlubokou rovnováhou, v harmonickém souboru vylepšení, přírody a pohody.
Díky péči o detaily a autentickému designu , jehož cílem je podstata krásy, se tak rodí autentický a ručně vyrobený produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna . Přirozená nedokonalost materiálu označuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek .

Opatření:
  • 60 x 160 cm
Složení:
  • 1 ° tkanina: 100% len
  • 2 ° tkanina: 100% bavlna

Užitečné tipy:
Výrobek omyjte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40% C, nebělte, nenamáčejte a nežmýkejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a bez přímého působení slunečního záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: odstíny a odchylky v čase a mezi položkami je třeba považovat za zvláštní vlastnosti produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.
Email Newsletter
Newsletter