Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Benátské Murano skleněné nástěnné zrcadlo klasického designu vyrobené v Itálii - Reclus

Kód: RECLUS
Kč 232.293,91 Kč 313.605,84 -26%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Murano sklo
Opatření
61 x 110 cm
Dodací lhůty
30/40 pracovních dnů
Viadurini Living

Murano skleněné nástěnné zrcadlo klasického designu ručně vyráběné v Itálii.

Zrcadlo je kus nábytku, který obohacuje a přizpůsobuje vkusu domácího prostředí. Většinou je vybrán spíše pro svou estetickou než funkční hodnotu, protože se týká hlavně role ornamentu a dekorace.

Tato kolekce zrcadel vyrobených v Itálii vyrobených z jemných materiálů je ideálním řešením nábytku, protože kombinuje funkčnost a estetiku. Linky jsou rafinované, elegantní a vytvářejí rafinovaný a luxusní vzhled, schopný vylepšit jakékoli prostředí.

Nástěnné zrcadlo ve tvaru Reclus je vyrobeno výhradně ručně italskými řemeslníky ve skle Murano . Je ideální pro ty, kteří chtějí vybavit vchod do domu, do obývacího pokoje nebo do kanceláří a obchodů se stylem a originalitou. Charakteristickým prvkem tohoto článku je počet detailů a rytin, které jej zdobí a vyjadřují dovednosti řemeslníků pracovat s tímto materiálem.

Kvalita a design tohoto produktu jsou zaručeny cenným zpracováním materiálů prováděných podle starověkých technik, které jsou předávány od předků až do současnosti. Zpracování skla Murano, italská pýcha po celém světě, umožňuje výrobu různých typů bytových doplňků, které lze považovat za skutečná umělecká díla. Jedná se o luxusní , elegantní a rafinované předměty , které vám umožní ozdobit váš domov skutečným řemeslným provedením Made in Italy.

Pozn .: Jelikož se jedná o článek vytvořený ručně v Itálii, je možné požádat o vytvoření projektů na míru. Pro informace a / nebo nabídky nás kontaktujte pomocí formuláře "Žádost o informace" .

Připomínáme také, že se jedná o ručně vyráběný produkt, žádný produkt tedy nebude zcela totožný s druhým.

Každá položka je podepsána a doprovázena certifikátem, který potvrzuje a zaručuje původ Made in Italy.

Poslední zobrazené produkty