Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Bath složení řemeslo země Craft Novello

Kód: CRAFT N03
Kč 147.254,39
včetně DPH
- +
Dodací lhůty
4 týdny
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Novello
Zde je možné přizpůsobit všechny naše návrhy koupelové kompozic, kontaktujte nás pro cenovou nabídku na: clienti@viadurini.it

Bath složení řemeslo země Craft Novello
Nová tradice, další koncept, stejně jako současní perspektivy charakterizuje tuto sbírku. V Craft sledování toku obrazů, rituály a příběhy, které se nacházejí v naší tradici v podobě, jak v materiálech.
Tato kompozice je v termocotto dubu, umyvadlem a lampa ve světle šedé pryskyřice cementu; portálové a žebřík matné tmavě šedé lakované předměty dveře.

Souprava koupelně najdete:
1A L.45 x str.45 x H.1,5 cm
1 L.45 x str.45 x H.50 cm
2 L.120 x str.45 x H.15 cm
2A L.50 x str.30 x H.11 cm
3 L.120 x str.45 x H.73 cm
L.10 x str.45 x 4 cm H.1,5
5 L.35 x str.27 x H.170 cm
6 x P.3 L.120 x H.100 cm
7 L.120 x P.15 x H.15 cm

specifikace
Dřevěné konstrukce: březová překližka sp. 16 mm dubová dýha.
dřevěné fasády: v březové překližky sp. 16 mm dubová dýha.

The Oak je k dispozici ve třech provedeních: přirozeného sukovitými s uzly v pohledu knotty bílá, termocotto staved. Ten je sofistikovaný proces, který má za cíl zvýšit soudržnost a kompaktnost vláken, a zároveň poskytuje velmi dobré mechanické vlastnosti a odolnost.

Cement: Speciální proces umožňuje kompaktní cement a pružný zároveň dává velkou odolnost vůči kompresi, která umožňuje používat produkt pro velmi tenké tloušťky, zatímco nízká pórovitost mu dává mimořádnou nepropustnost. Dokončení technického obrazu z vysoké rázové odolnosti, chemické a oděru a splňuje všechna kritéria směrnice EHS a nová přísnější 2010 evropské normy, pokud jde o VOC (těkavé organické sloučeniny).

Novello estetický tlačí k inovacím produktů hledá personalizaci, kde tvořivost je stále spazio.Con kolekce Craft je oživení řemeslného zpracování v současné podobě mobilní předpokládá samo aspekty, které dělají to jedinečné, perfektní syntézou tradice a inovace. Záležitost je brán jako základní hodnotu v nepřetržitém průzkumu nových příležitostí diverzifikovat a obohatit navrhované iniciativy, které mohou prohlásit položku a podporu setkání mezi tradiční umělecké zručnosti a chutí na experimentování a plánuje svůj moderní design.
Craft je konečným vyjádřením designu Novello, jeho povolání k inovacím, a talent při hledání materiálů a pokročilých technologií umělecky prováděných mistrů. Veškerý nábytek je vyroben výhradně z překližky.

Kohoutek není zahrnut v kompozici, mít k dispozici více informací: clienti@viadurini.it

Poslední zobrazené produkty