Příborník/barová skříňka se 2 dvířky a věšákem na sklenice a 2 křišťálovými policemi - Leila

  • Eco Design
  • Kód: LEILA
Kč 91.788,16
: Kč 91.788,16
Dodací lhůty 10/15 pracovních dnů
Materiál základny Dřevo a kov
Strukturální materiál Vrstvené a masivní dřevo
Délka (cm) 100
Hloubka (cm) 46
Výška (cm) 183

Příborník/barová skříň z vrstveného a masivního dřeva se 2 dveřmi

Barová skříň/příborník z leštěného barevného lakovaného vrstveného dřeva a ručně vyráběného masivního přírodního dubového dřeva , dřevěná základna s kovovými nohami v grafitové barvě. 2 dvířka s madlem uzavírají věšáky na sklenice a 2 křišťálové police , které zaručují velkou kapacitu. Výrobek se přizpůsobí každé potřebě použití a umožní vám objednávat a lépe organizovat prostory a předměty jako celek nebo jejich umístěním navrch.
Tento produkt pro každodenní použití se stává nepostradatelným pro doplnění vybavení každého obývacího pokoje a promění ho v diskrétního svědka zážitku plného emocí.

Stratifikované dřevo je a   materiál s minimální dopad na životní prostředí, nízká vodivost, snižuje kondenzaci a tepelně izolační schopnost usnadňuje úsporu energie. Je to lehký materiál, ale s vysokou odolností a vysokou stabilitou.
Přírodní dubový masiv je trvanlivé dřevo, odolné proti škůdcům, masivní, dobře snáší vlhkost. Je to ale také dřevo, které dobře odolává poškrábání, úderům a zakřivení. Proto je ručně vyráběný nábytek z masivního dubu tím nejoceňovanějším.

Rozměry:
  • Výška: 183 cm
  • Délka: 100 cm
  • Hloubka: 46 cm
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí příslušného formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter