Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Barokní Murano Glass Wall Mirror Vyrobeno v Itálii - Simonello

Kód: SIMONELLO
Kč 105.759,83 Kč 142.780,95 -26%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Murano sklo
Opatření
80x100cm
Dodací lhůty
30/40 pracovních dnů
Viadurini Living

Benátské barokní nástěnné zrcadlo Murano vyrobené ručně v Itálii.

Zrcadlo je všestranný a příčný kus nábytku, který lze umístit do různých místností domu, od obývacího pokoje až po ložnici , do koupelny , ke vchodu . Kromě toho, že je praktický, má důležitou dekorativní funkci a pokud je zvolen správně, pomáhá zdůraznit jakýkoli typ nábytku.

Nástěnné zrcadlo ve tvaru Simonelly je vyrobeno výhradně ručně italskými řemeslníky ve skle Murano . Lze to považovat za skutečné umělecké dílo, vyjádření dovednosti řemeslníků při zpracování tohoto materiálu. Linky jsou klasické a barokní, bohaté na luxusní detaily.

Tento článek může být použit k vybavení klasického prostředí, ale může být také vložen do minimalističtějšího a modernějšího kontextu, aby znovu vytvořil nábytek založený na kontrastech.

Kvalita a design tohoto produktu jsou zaručeny cenným zpracováním materiálů prováděných podle starověkých technik, které jsou předávány od předků až do současnosti. Zpracování skla Murano , italská pýcha po celém světě, umožňuje výrobu různých typů bytových doplňků, které lze považovat za skutečná umělecká díla. Jedná se o luxusní , elegantní a rafinované předměty , které vám umožní ozdobit váš domov skutečným řemeslným provedením Made in Italy.

Pozn .: Jelikož se jedná o článek vytvořený ručně v Itálii, je možné požádat o vytvoření projektů na míru. Pro informace a / nebo nabídky nás kontaktujte pomocí formuláře "Žádost o informace" .

Připomínáme také, že se jedná o ručně vyráběný produkt, žádný produkt tedy nebude zcela totožný s druhým.

Každá položka je podepsána a doprovázena certifikátem, který potvrzuje a zaručuje původ Made in Italy.

Poslední zobrazené produkty