Made in Italy

Barevný ocelový radiátor až do 2944 Watt moderního Ondaluxstyle

  • Made in Italy
  • Kód: ONDALUXSTYLE
Kč 28.654,18
Zobrazuje Dostupné Možnosti:
Dodací lhůty 20/35 pracovních dnů
Záruka 2 roky
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Vyhřívaná lišta pro ručníky je k dispozici v různých barvách: zobrazuje barevný graf a označuje kód požadované barvy v příslušném políčku.

Barevný ocelový radiátor s moderním designem Ondaluxstyle
JAK VYBERTE TERMOARREDO PODLE ROZMĚRY VAŠEHO POKOJE
SQUARE METERS * NEPOUŽITÁ NAPÁJENÍ (WATT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739 W
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* data byla zpracována s ohledem na výšku místnosti 2,70 m.
** Uvedené údaje jsou čistě teoretické a liší se podle konstrukčních a environmentálních charakteristik budovy. Informace získáte od svého technika.
Radiátor topení v hydraulické verzi s moderním designem a zábavným a originálním tvarem, vhodný pro všechny prostředí. Barevný ocelový radiátor vyrobený pouze z italských materiálů. Zvláštností tohoto vyhřívaného stojanu na ručníky je, že všechny svary jsou vyráběny ručně. Ruční radiátor k dispozici v různých velikostech, vyberte ten, který chcete nejvíce!

materiál:
- ocel

Upozornění : ventily a držák jsou vyloučeny, aby mohly obdržet žádost o cenovou nabídku na adresu: clienti@viadurini.it

DŮLEŽITÉ : Všechny konstrukční modely mohou být instalovány na stávajících systémech bez zásahů na stěnách nebo hydraulických zařízeních, vytápěné radiátory budou používat stejné interakce, které se již vyskytují ve vašem domě, protože personalizace je nové slovo! Pokud chcete osobní chladič nepotřebujete nic jiného, ​​než požadovat nabídku od klienti@viadurini.it

TECHNICKÉ PORADENSTVÍ : Aby byl výrobek v nejlepších podmínkách v průběhu času, je při montáži třeba zabránit připojení všech termostatických ventilů teflonem a nikoliv konopím

Viadurini s hrdostí oznamuje uvedení své nové sbírky radiátorů domácího nábytku, které se zrodilo z partnerství s Metalform , jednou z nejdůležitějších společností, která již více než 30 let vyrábí termo 100% italské ručně vyráběné nábytek.
Kombinace autentické italské výrobní tradice a mezinárodního úspěchu Viadurini jako luxusního e-commerce v domácnosti dává život kolekci 33 modelů dostupných ve více než 100 variantách, které převrátí klasické linie vyzařujících prvků a vytvářejí tak originální výrobky a kreativy schopné zdobit a vybavit libovolný prostor. Sbírka čerpá inspiraci přímo z současného umění a od nejnovějších trendů, které překračují Evropu. Materiály? Pouze to nejlepší, jak bylo řečeno o italském původu a svarech všech ručních kovových slitin.
Další technologická revoluce s touto kolekcí Metalform Viadurini je personalizace. Dnes jsou radiátory, které se k vám přizpůsobí!
Barvy, vzory, vzory a rozměry jsou zcela přizpůsobeny, aby se zabránilo tomu, že by se dělaly dokonce i nějaké stavební práce doma. Konečně, všechny výrobky vyrobené společností Metalform ve spolupráci s firmou Viadurini mohou být požadovány s vyšším výkonem než standardem. Ve skutečnosti díky jejich povlékání více vody cirkuluje, a proto výrobek vydává více tepla. Výkon se pohybuje od 500 W do 2.4000 W. Univerzální umístění a také ideální pro velké místnosti kvůli svým vlastnostem kalorického výtěžku s minimálním obsahem vody.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH