Made in Italy

Barevný ocelový radiátor Až 2450 Watt Made in Italy - Spartaco

  • Made in Italy
  • Kód: SPARTACO
Chcete vlastní citát?
Materiál ocel
Dodací lhůty 20/35 pracovních dnů
Záruka 2 roky
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz

Hydraulický designový radiátor s barevným krytem s dekoracemi v etnickém a moderním stylu, vyrobený v Itálii.

Tato hydraulická sálavá deska ztělesňuje moderní design se skvrnitými a barevnými dekoracemi. Jedná se o ocelový radiátor s barevnými dekoracemi, vhodný pro nejnápaditější a nejkreativnější osobnosti, které chtějí vybavit své prostory jedinečným, zábavným a originálním produktem . Kompletně vyrobeno v Itálii s kvalitními materiály. hodnotu a kvalitu radiátoru určují ruční sváry. Dále je možné radiátor instalovat svisle nebo vodorovně .

Pozadí radiátoru je k dispozici v různých barevných variantách : z rozbalovací nabídky si vyberte tu, která se vám líbí.

K dispozici je široká škála barev RAL, ze kterých si můžete vybrat barvu jak pozadí radiátoru, tak dekorace. Na přání je možné výrobek upravit barvami, rozměry a výtěžnostmi odlišnými od uvedených. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".

JAK VYBRAT RADIÁTOR PODLE ROZMĚRŮ VAŠEHO MÍSTNOSTI
METRŮ ČTVEREČNÍCH* POTŘEBNÝ VÝKON (WATT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739 W
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* data byla zpracována s ohledem na výšku místnosti 2,70 m.
** Uvedené údaje jsou čistě teoretické a liší se podle konstrukčních a environmentálních charakteristik budovy. Pro informace kontaktujte svého technika.

Pozn.:
Ventily a držák jsou vyloučeny, pro jejich obdržení nám napište do formuláře "Požadavek na informace ".

Naše radiátory lze zakoupit v široké škále barev dle vašeho výběru. Barvy jsou základním a zvláště důležitým prvkem pro design domu. Každá barva je spojena s určitými psychickými a duchovními vlastnostmi a má zvláštní vliv na fungování organismu. Chcete-li získat navíc sadu chromoterapie sestávající ze sedmi barev s dálkově ovládanou rychlostí a intenzitou, vyžádejte si cenovou nabídku.

Poznámka: všechny radiátory lze instalovat na stávající systémy bez zednických nebo instalatérských zásahů, radiátory budou používat stejné osové vzdálenosti, jaké jsou již ve vašem domě.
Aby byl výrobek v době instalace v co nejlepším stavu, namontujte všechny termostatické ventily s teflonem, dokonce i s odvzdušňovacím uzávěrem a ne s konopím.
Další pokyny jsou součástí balení.

Viadurini přehodnocuje roli radiátoru v prostředí a povyšuje jeho funkci výrobce tepla na autentický funkční a designový odkaz. Tato kombinace činí výrobek nejen jedinečným a nenapodobitelným, ale také pevným bodem pro pohodlí a pohodu domova. Efektivita made in Italy je vždy na prvním místě.
Italská kvalita, exkluzivní technologie a trendy design pro teplo ve službách člověka a jeho emocí. Radiátory, které jsou na našem webu, vyhřívají, vybavují, doplňují a dodávají místnostem novou krásu.

Vysoká úspora energie, skvělá snadná instalace , vysoká kvalita, možnost přizpůsobení a požadavky na nabídky, které vám snadno a dokonale padnou podle vašich potřeb, to jsou silné stránky tohoto speciálního žebrování hydraulických radiátorů. "
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter