Made in Italy

Barevný hydraulický radiátor až 2450 Watt Made in Italy - Gerald

  • Made in Italy
  • Kód: GERALD
Chcete vlastní citát?
Materiál ocel
Dodací lhůty 20/35 pracovních dnů
Záruka 2 roky
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz

Hydraulický dekorativní radiátor s barevným obdélníkovým designem s kapkovými dekoracemi, Made in Italy.

Tato hydraulická sálavá deska ztělesňuje moderní design s jemnými a barevnými liniemi. Jedná se o ocelový radiátor s barevnými dekoracemi, vhodný pro nejnápaditější a nejkreativnější osobnosti, které chtějí vybavit své prostory jedinečným, zábavným a originálním produktem . Kompletně vyrobeno v Itálii s kvalitními materiály. hodnotu a kvalitu radiátoru určují ruční sváry. Dále je možné radiátor instalovat svisle nebo vodorovně .

JAK VYBRAT RADIÁTOR PODLE ROZMĚRŮ VAŠEHO MÍSTNOSTI
METRŮ ČTVEREČNÍCH* POTŘEBNÝ VÝKON (WATT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739 W
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* data byla zpracována s ohledem na výšku místnosti 2,70 m.
** Uvedené údaje jsou čistě teoretické a liší se podle konstrukčních a environmentálních charakteristik budovy. Pro informace kontaktujte svého technika.

Poznámka:
Ventily a držák jsou vyloučeny, pro jejich obdržení požádejte o cenovou nabídku pomocí specifického formuláře "Žádost o informace ".

Naše radiátory lze zakoupit v široké škále barev dle vašeho výběru. Barvy jsou základním a zvláště důležitým prvkem pro design domu. Každá barva je spojena s určitými psychickými a duchovními vlastnostmi a má zvláštní vliv na fungování organismu. Chcete-li získat navíc sadu chromoterapie sestávající ze sedmi barev s dálkově ovládanou rychlostí a intenzitou, vyžádejte si cenovou nabídku.

Poznámka: všechny radiátory lze instalovat na stávající systémy bez zednických nebo instalatérských zásahů, radiátory budou používat stejné osové vzdálenosti, jaké jsou již ve vašem domě.
Aby byl výrobek v době instalace v co nejlepším stavu, namontujte všechny termostatické ventily s teflonem, dokonce i s odvzdušňovacím uzávěrem a ne s konopím.
Další pokyny jsou součástí balení.

Viadurini přehodnocuje roli radiátoru v prostředí a povyšuje jeho funkci výrobce tepla na autentický funkční a designový odkaz. Tato kombinace činí výrobek nejen jedinečným a nenapodobitelným, ale také pevným bodem pro pohodlí a pohodu domova. Efektivita made in Italy je vždy na prvním místě.
Italská kvalita, exkluzivní technologie a trendy design pro teplo ve službách člověka a jeho emocí. Radiátory, které jsou na našem webu, vyhřívají, vybavují, doplňují a dodávají místnostem novou krásu.

Vysoká úspora energie, velmi snadná instalace , vysoká kvalita, možnost přizpůsobení a požadavky na cenovou nabídku, která vám snadno a dokonale sedne podle vašich potřeb, to jsou silné stránky tohoto speciálního žebrování hydraulických radiátorů.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter