Made in Italy

Barevný hydraulický designový chladič do 2400 W - Termodrop

  • Made in Italy
  • Kód: TERMODROP
Kč 45.216,15
Materiál ocel
Dodací lhůty 20/35 pracovních dnů
Záruka 2 roky
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz

Hydraulický chladič s barevným obdélníkovým designem s ozdobami, vyrobený v Itálii.

Tato hydraulická sálavá deska ztělesňuje moderní design s měkkými a barevnými liniemi. Jedná se o ocelový radiátor s barevnými dekoracemi, vhodný pro ty nejnápaditější a nejkreativnější osobnosti, které chtějí zařídit své prostory jedinečným, zábavným a originálním produktem .
Vyrobeno pouze z italských materiálů, hodnota a kvalita chladiče jsou určeny ručním svařováním.
Dále je možné instalovat radiátor svisle nebo vodorovně , což se vyznačuje možností kombinace chromoterapie různými barvami s podsvícením se stmívačem a dálkově ovládanou rychlostí.

Na vyžádání dodáváme jiné barvy, rozměry a výtěžnost, než jaké jsou uvedeny: vyberte si ty, které nejvíce chcete, dostupné také v elektrickém modelu s maximálním výkonem 1200 W.

Pozadí radiátoru je k dispozici v různých barevných variantách: zobrazte si barevnou škálu a vyberte tu, kterou dáváte přednost. Na přání je také možné přizpůsobit dekorace nebo pozadí krytu. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

JAK SI VYBRAT RADIÁTOR PODLE ROZMĚRŮ VÁŠHO POKOJE
METRŮ ČTVEREČNÍCH* POTŘEBNÝ VÝKON (WATT) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W.
12 m² 1045 W.
20 m² 1739 W.
30 m² 2609 W.
50 m² 4347 W.

* údaje byly zpracovány s ohledem na výšku místnosti 2,70 m.
** Uvedené údaje jsou čistě teoretické a liší se podle konstrukčních a environmentálních charakteristik budovy. Informace vám sdělí váš technik.

Pozn .:
Ventily a držák jsou vyloučeny. Chcete-li je obdržet, napište nám do formuláře „Žádost o informace“.

Naše radiátory lze zakoupit v široké škále barev podle vašeho výběru. Barvy jsou základním prvkem a mají zvláštní význam pro design domu. Každá barva je spojena s určitými psychickými a duchovními vlastnostmi a má zvláštní vliv na fungování organismu. Chcete-li získat doplněk sady pro chromoterapii skládající se ze sedmi barev s dálkově ovládanou rychlostí a intenzitou, vyžádejte si nabídku.

Pozn .: všechny radiátory lze instalovat na stávající systémy bez zdiva nebo instalatérských zásahů, radiátory budou používat stejné vzdálenosti středů, jaké již ve vaší domácnosti existují.
Aby byl výrobek v době instalace v nejlepším stavu, namontujte všechny termostatické ventily teflonem, také odvzdušňovacím uzávěrem a ne konopím.
Další pokyny jsou obsaženy v balení.
Viadurini se vrací k roli radiátoru v prostředí a povýší jeho funkci výrobce tepla na autentický odkaz pro funkční a designový nábytek. Tato kombinace činí produkt nejen jedinečným a nenapodobitelným, ale také silnou stránkou pro pohodlí a pohodu domova. Účinnost výroby v Itálii je vždy na prvním místě.
Italská kvalita, exkluzivní technologie a trendy design pro teplo ve službách člověka a jeho emocí. Radiátory, které jsou přítomny na našem webu, vytápí, zařizují, doplňují a dodávají pokojům novou krásu.
Silné stránky této speciální žárovky hydraulických radiátorů jsou vysoká úspora energie, velká snadnost instalace , vysoká kvalita, možnost přizpůsobení a požadavky na odhady, které jsou snadné a dokáží vám perfektně vyhovět podle vašich potřeb.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH