Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Barevné venkovní křeslo z kovu, lana a tkaniny vyrobené v Itálii - Orona

Kód: ORONA
Kč 36.610,49 Kč 47.593,53 -23%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Kov, lano a tkanina
Dodací lhůty
7 týdnů
Délka (cm)
74
Hloubka (cm)
74
Výška (cm)
69
Viadurini in the Garden

Moderní venkovní křeslo s barevným designem v kovu, látce a laně Vyrobeno v Itálii.

Tato řada venkovního nábytku zaměřuje svou pozornost na použití lana kombinovaného s jasnými barvami, aby dokonale kombinovala moderní a elegantní design se zábavnými povrchy, které dodají životnímu prostředí živost a charakter.
Díky různým barevným kombinacím, které mohou být vytvořeny mezi tkaninou, lanem a kovem struktury, může být každý prvek linky přeměněn na jedinečný kus. Vyrobeno v Itálii s inovativními technikami a kvalitními materiály. Každý produkt se vyznačuje pevností, pevností díky kovu a odolností vůči skvrnám, plísním, vlhkosti a slunečnímu záření díky tkanině používané pro sedadla a opěradla.

Toto venkovní křeslo vyrobené výhradně v Itálii se vyznačuje obálkami a jemnými liniemi, které spolu s dostupnými jasnými barvami vytvářejí jedinečný produkt svého druhu, ideální pro doplnění vybavení venkovního prostředí inovativní chutí. Jeho struktura je vyrobena z kovu natřeného termosetovým práškem a ze 100% barvené akrylové tkaniny, což dává produktu vynikající trvanlivost a odolnost vůči všem povětrnostním podmínkám, aby se zajistilo, že barvy a povrchové úpravy budou definovány v průběhu času.

Dostupné barvy:
  • mátově zelená;
  • světle modrá;
  • Červené.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty