Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Barevné kulaté venkovní pouzdro z kovu, tkaniny a lana vyrobené v Itálii - Orona

  • Kód: ORONAPOUF
Kč 51.254,63 Kč 66.641,16 -23%
včetně DPH
Made in Italy
- +
Materiál
Kov, lano a tkanina
Dodací lhůty
7 týdnů
Délka (cm)
90
Hloubka (cm)
90
Výška (cm)
45
Viadurini in the Garden

Kulatý venkovní pouzdro z kovu, tkaniny a lana s barevným designem Made in Italy.

Tato řada venkovního nábytku zaměřuje svou pozornost na použití lana kombinovaného s jasnými barvami, aby dokonale kombinovala moderní a elegantní design se zábavnými povrchy, které dodají životnímu prostředí živost a charakter.
Díky různým barevným kombinacím, které mohou být vytvořeny mezi tkaninou, lanem a kovem struktury, může být každý prvek linky přeměněn na jedinečný kus. Vyrobeno v Itálii s inovativními technikami a kvalitními materiály. Každý produkt se vyznačuje pevností, pevností díky kovu a odolností vůči skvrnám, plísním, vlhkosti a slunečnímu záření díky tkanině používané pro sedadla a opěradla.

Tento venkovní pouf je kus nábytku s jedinečným a rafinovaným designem vyrobeným výhradně v Itálii s vysoce kvalitními surovinami pro zajištění vynikající trvanlivosti a produktem, který si zachovává své estetické vlastnosti beze změny.
Jeho struktura je vyrobena z kovu natřeného termosetovým práškem a ze 100% barvené akrylové textilie, což dává výrobku vynikající odolnost vůči všem povětrnostním podmínkám . Vyznačuje se obálkovacími liniemi a je ideální pro zdobení venkovních prostředí, jako jsou zahrady nebo velké terasy, dávající charakter a živost.

Dostupné barvy:
  • mátově zelená;
  • světle modrá;
  • Červené.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty