Made in Italy

Barevné dřevěné nástěnné hodiny Isso, design, vyrobené v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: Isso
Kč 10.184,18 Kč 12.730,23 -20%
Dodací lhůty 7 pracovních dnů
Isso dřevěné nástěnné hodiny vyrobené v Itálii
Isso je nástěnné hodiny, které současně vyjadřují přísnost a kreativitu. Dotek nábytku, který vyzařuje lehkost a energii a který se perfektně přizpůsobí jakémukoli domácímu prostoru.

Dokonalost zpracování a detailů, péče o estetiku, spolehlivost produktu a serióznost služby jsou hodnoty, které odborníci z italské firmy řemeslníci vyvíjejí, aby vytvářeli produkty excelence a designu. Použití málo známých dřevěných esencí a neustálé hledání zlepšení a vysoké kvality jsou prvky, které toto hodinky odlišují. Vyrábí se novým vzorem klasické dřevěné vložky, starodávná technika vyrobená z času a obratnosti. Inlay postupy stanoví, že tenké dřevěné plechy o délce 6 desetin mm jsou vybrány jeden po druhém na základě charakteristik žíly a barvy nejvhodnější pro konkrétní zpracovaný produkt. Dřevěné desky jsou řezány tak, aby se získaly malé kusy, které se pak spojují rukou, jako puzzle, a konečně je deska zdokonalována ručně.
Isso se skládá z konstrukce s dřevěnými vložkami a je k dispozici ve dvou velikostech a třech různých barvách používaných na různých typech dřeva:
rozměry:
- L40 x P3 x H40 cm; průměr 40cm.
- L50 x P3 x H40 cm; průměr 50 cm.
barvy:
- studené: esence světle šedé a tmavě šedé jaseňové dřevo. Hrana je v černém popelu a ruce a čísla jsou v barvě černě zbarveného hliníku;
- Teplá: dubové dřevo a bílé boky. Hrana je v bočních barvách a ruce a čísla jsou z přírodního hliníku;
- Barvy: tmavě fialové tai dřevo a měkký šeřík bolivar. Hrana je v černém popelu a ruce a čísla z přírodního hliníku.
Dub je vyroben z nejkvalitnějšího dubového dřeva a vždy byl široce používán; popel je kompaktní, odolný a zároveň pružný. Je široce používán v přírodních, ale také barvených barvách, což zvyšuje jak žíly materiálu, tak jasnost barvy. Boky jsou tvrdou, kompaktní a elastickou esencí z tropické západní Afriky, obtížné použití tmavé skvrny. Bolivar je dřevo s střízlivou, elegantní esencí, bez uzlů nebo zjevných žil, s jemným a hedvábným vzhledem. Tai je velké kmenové africké dřevo podobné mahagonu, jednotné barvy s pruhovanou žílou.

Prostředí v Itálii získá výrazný nádech, který může dělat rozdíl. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter