Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Barevná váza Battuto ve stínu Murano skla vyrobené v Itálii - Einstein

Kód: EINSTEIN
Kč 33.947,85 Kč 44.132,22 -23%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Murano sklo
Dodací lhůty
10-15 pracovních dnů
Výška (cm)
40
Viadurini Decor

Dekorativní váza z ušlechtilého a ručně vyrobeného skla Murano, barevná a stínovaná Vyrobeno v Itálii.

Tato okouzlující a elegantní váza na květiny se vyznačuje dvěma barvami , modrou a akvamarínovou, které se postupně prolínají a nakonec v mlynu končí technikou bití.
Jedná se o studený proces, který prověřuje dovednosti a jemnost mistra skláře : povrch je ve skutečnosti vytvarován ručně díky brusnému kotouči a také diamantovému kotouči, který vyryje sklo tak, aby vytvářelo nespočet malých nepravidelných značek.

Vyrobeno výhradně ručně v Itálii ze skla Murano , materiálu vysoké hodnoty a kvality, je to skutečné umělecké dílo, které vychází ze starodávné tradice, která ve městě Benátky pochází od roku 1200, kdy byli výrobci skla omezeni na ostrov Murano s cílem omezit škody způsobené troubami a chránit tajemství tohoto umění.

Báječný efekt je dosažen spojením skla při vysokých teplotách, jehož zpracování se provádí ručně podle stejných technik z minulosti, od ruky sklářských mistrů, kteří mají mistrovství a tvůrčí schopnost formovat tento drahocenný materiál do předmětů velkého a intenzivní krása. Konkrétně se sklo ohřívá a zvedá ručně pomocí ocelových tyčí, poté se podrobuje zpracování různými technikami, jako je foukání a odlévání. Poté se nechá pomalu a rovnoměrně ochladit na pokojovou teplotu. Pak se dostáváme do závěrečných fází výběru, leštění, řezání, broušení atd ...

Zpracování představuje skutečné umění, které vyžaduje vysoké manuální dovednosti a neustálé inovace: proto je krása těchto děl jedinečná a milovaná po celém světě.

Pozn . : jelikož se jedná o ručně vyrobený článek, žádný produkt nebude dokonale totožný s tím druhým. Každá položka je podepsána a je k ní přiložen certifikát, který potvrzuje a zaručuje původ vyrobené v Itálii .
Je také možné požádat o vytvoření projektů na míru a na míru. Pro informace a / nebo nabídky nás kontaktujte pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Vzhledem k řemeslnému zpracování výrobku je třeba považovat měření za orientační .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty