Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Barevná váza Battuto ve sklonu s pruhy Murano vyrobené v Itálii - Pasteur

Kód: PASTEUR
Kč 33.947,85 Kč 44.132,22 -23%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Murano sklo
Dodací lhůty
10-15 pracovních dnů
Délka (cm)
19
Hloubka (cm)
17
Výška (cm)
37
Viadurini Decor

Váza s červeným a modrým stínovaným dekorem ze vzácného skla Murano, řemeslná výroba Made in Italy.

Tato okouzlující a elegantní váza na květiny se vyznačuje dvěma barvami , červenou a modrou, které do sebe postupně zapadají. Doplněk je nakonec dokončen v mlýně technikou bití.
Jedná se o studený proces, který prověřuje dovednosti a jemnost mistra skláře : povrch je ve skutečnosti vytesán ručně díky brusnému kotouči a také diamantovému kotouči, který vyryje sklo vykopáním v různých bodech. Dovednost, která vyžaduje velké znalosti a dovednosti v dávkování manuální a chromatické intenzity k dosažení požadovaného účinku.

Vyrobeno výhradně ručně v Itálii ze skla Murano , materiálu vysoké hodnoty a kvality, je to skutečné umělecké dílo, které vychází ze starodávné tradice, která ve městě Benátky pochází od roku 1200, kdy byli výrobci skla omezeni na ostrov Murano s cílem omezit škody způsobené troubami a chránit tajemství tohoto umění.

Báječný efekt je dosažen spojením skla při vysokých teplotách, jehož zpracování se provádí ručně podle stejných technik z minulosti, od ruky sklářských mistrů, kteří mají mistrovství a tvůrčí schopnost formovat tento drahocenný materiál do předmětů velkého a intenzivní krása. Konkrétně se sklo ohřívá a zvedá ručně pomocí ocelových tyčí, poté se podrobuje zpracování různými technikami, jako je foukání a odlévání. Poté se nechá pomalu a rovnoměrně ochladit na pokojovou teplotu. Pak se dostáváme do závěrečných fází výběru, leštění, řezání, broušení atd ...

Zpracování představuje skutečné umění, které vyžaduje vysoké manuální dovednosti a neustálé inovace: proto je krása těchto děl jedinečná a milovaná po celém světě.

Pozn . : jelikož se jedná o ručně vyrobený článek, žádný produkt nebude dokonale totožný s tím druhým. Každá položka je podepsána a je k ní přiložen certifikát, který potvrzuje a zaručuje původ vyrobené v Itálii .
Je také možné požádat o vytvoření projektů na míru a na míru. Pro informace a / nebo nabídky nás kontaktujte pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Vzhledem k řemeslnému zpracování výrobku je třeba považovat měření za orientační .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty