Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Atlantis Connubia Calligaris židle z kovu a textilie, 2 ks

Kód: ATLANTIS1527
Kč 11.151,35
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
L 53xP 56xH 76 (46) cm
Dodací lhůty
* 20 pracovních dní dodací lhůta se může lišit v případě, že výrobek není skladem
Connubia
Atlantis Connubia Calligaris židle z kovu a tkaniny vyrobené v Itálii, 2 ks
Atlantis židle model z konstrukce v chromovaného kovu. Sedák a opěradlo pokryté Ekos potažené technické tkaniny. Konstrukce linek péče činí tento krásný produkt a zároveň ergonomická. Robustnosti struktury kovu, v kombinaci s praktičností omyvatelným povlakem, aby židle s pevnou základnou s maximální funkčnost.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty