Made in Italy

Atina nástěnné hodiny v zdobené dřevěné konstrukci vyrobené v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: Atina
Kč 12.055,81 Kč 15.069,57 -20%
Dodací lhůty 7 pracovních dnů
Atina dřevěné nástěnné hodiny vyrobené v Itálii
Atina je nástěnné hodiny, kde stylizované kresby poskytují relaxační a příjemný výhled na přírodu. Originální stylový detail, který nejen odpovídá na svůj užitečný úkol naznačovat čas, ale i vybavení tím, že začleníte do harmonie svého domácího prostoru.

Použití krásných a málo známých dřevěných esencí je jedním z charakteristických rysů těchto hodinek vyrobených v Itálii. Je to zcela vyrobeno z rukou odborných řemeslníků, kteří se zaměřují na představu o kvalitě, která přesahuje výrobek a která zahrnuje odhodlání a neustálé hledání zlepšení. Atina se skládá z konstrukce s dřevěnými vložkami. Tato technika vyžaduje, aby tenké listy dřeva 6 desetin mm byly vybrány jeden po druhém na základě charakteristik žíly a barvy nejvhodnější pro konkrétní zpracovaný produkt. Dřevěné desky jsou řezány tak, aby se získaly malé kusy, které se pak spojují rukou, jako puzzle, a konečně je deska zdokonalována ručně.
Atina je k dispozici ve dvou velikostech a třech různých barvách používaných na různých typech dřeva:
rozměry:
- L40 x P3 x H40 cm; průměr 40cm.
- L50 x P3 x H40 cm; průměr 50 cm.
barvy:
- Studená: podstata světle šedého a tmavě šedého jaseňového dřeva a barva oříšená fialová. Hrana je v černém popelu a ruce a čísla jsou v barvě černě zbarveného hliníku;
- Teplé: dubové dřevo, bílé břízy a břízy. Hrana je v bledě zbarvených stranách a ruce a čísla jsou z přírodního hliníku;
- Barvy: esence z modrého jaseňového dřeva, břízy a tmavě šedého popela. Hrana je v černém popelu a ruce a čísla jsou z přírodního hliníku.
Popel je kompaktní, odolný a zároveň elastický. Je široce používán v přírodních, ale také barvených barvách, což zvyšuje jak žíly materiálu, tak jasnost barvy. Boky jsou tvrdou, kompaktní a elastickou esencí z tropické západní Afriky, obtížné použití tmavé skvrny. Elastické oční linky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších javorů a jsou plné očních víček. Jedná se o vodní kapky uvězněné uvnitř mladých jarních vláken, které po náhlých mrazu potisknou charakteristické malé kruhy na materiálu. Dub je vyroben z nejkvalitnějšího dubového dřeva a vždy byl široce používán. Bříza je lehce nažloutlé dřevo, které pochází z chladných lesů severní Evropy. Vzhledem k malému rozměru kufru jsou listy získány určitým procesem a listují je podél obvodu podélně.

Udělejte si své prostory útulné a zábavné s hodinami s neodolatelným designem vyrobeným v Itálii. Kontaktujte nás pro více informací.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter