Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Athos Connubia Calligaris rozšiřitelné stůl až do 200 cm, keramická

Kód: ATHOS
Kč 76.421,05
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
L 150 (200) xP 100xH 75cm
Dodací lhůty
* 20 pracovních dní dodací lhůta se může lišit v případě, že výrobek není skladem
Connubia
Athos Connubia Calligaris rozšiřitelné stůl až do 200 cm, keramická dlažba
Roztahovací stůl struktura z kovu, keramická dlažba spolu s dřeva cementu dokončovací pravoúhlý tvar a probíhá lakované matný šedá. To je velký stůl v kuchyni a formální jídelně.
Top provedení: cement
Povrchová úprava rámu a nohy: matná šedá

Technické Insight:
Systém centrálního prodloužení skládání mu umožňuje měnit velikost 150 x 100 cm, 200 x 100 cm. Malované kovová nosná konstrukce je umístěna v centrální poloze opustit uvolnit obvodový prostor.

Vázaná-keramického dřeva je produkt získaný nanesením keramické desky (slinutých) na panelu částic dřeva se zvláštním spojováním. Porcelánová kamenina je keramický materiál získaný ze speciální surové hodnoty materiálů a čistoty, mele a barevné těsto, slisují při velmi vysokém tlaku a vaří při teplotě 1200 ° C. Porcelán dlaždice Pracovní deska nabízí vynikající vlastnosti z hlediska odolnosti proti poškrábání, nárazu, mořidlem, tepelné a chemické výkyvy. Je snadno se čistí a absolutně hygienický, neboť neabsorbuje kapaliny a neuvolňuje škodlivé látky.

Italský výrobce: CALLIGARIS
V roce 2016 Calligaris představila nová značka Connubia podle Calligaris: kolekce, která obsahuje všechny tradice, kvalita a design, který vždy doprovází ‚italskou firmu. Calligaris Manzano se narodil v Friuli v roce 1923 jako rodina řemeslník reality; Friuli-založená společnost původně specializovala na výrobu lidových dřevěných židlí s brčkem a pak transformován v 60. a 80. letech foukané průmyslu a rozšířit svůj sortiment, inculdendo pevné jídelní stoly, rozšiřitelný tabulky design, nábytek na spaní, obývací prostor a doplňky.
Dnes Calligaris je známý po celém světě, které slouží více než 90 zemí a využitím spolupráce mezinárodních designérů. Kvalita a styl svých sbírek pramení z hlubokého nadšení pro výrobek, jakož i rozsáhlých kontrol v každém výrobním procesu.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty