Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Artisan stojací lampa z černého železa a hliníku vyrobená v Itálii - Brema

Kód: BREMA
Kč 26.329,57 Kč 36.598,10 -28%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Železo a hliník
Opatření
L 25 x P 25 x H 135 cm
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
Viadurini Lighting

Ručně vyrobená stojací lampa ze železa a hliníku, moderní a všestranný design Vyrobeno v Itálii.

Tato stojací lampa je ručně vyrobena v Itálii s černou železnou strukturou s tmavým leptem a nastavitelným stínidlem z hliníku se světlým leptaným materiálem na vnější straně a malovaným oranžovým zlatem uvnitř. Kompletní s univerzálním stmívačem kabelové průchodky.
Tento typ výrobku představuje dokonalý nápad pro vynalézání světelných bodů v domácnosti, jako jsou jídelny nebo obývací pokoje, kde není možné instalovat lustr, vytvořit ideální oblasti pro odpočinek a čtení v obývacím pokoji nebo ve studiu nebo dokonce na dát nový život prostředím, jako jsou chodby nebo malé prostory v domě, které nejsou příliš ceněny.
V každém případě je nezbytné, aby lampa hraje roli jako funkční, to je návrhu a dekorativní, čímž se daří v získání produktu, který je schopen upozornit na sebe, vytváří teplé a příjemné atmosféry při zapnutí nebo představuje dekorační předmět, který stát se součástí životního prostředí a zvýšit jeho hodnotu, pokud nebude Tato stojací lampa díky svým jednoduchým tvarům a možnosti orientace světelného bodu podle vašich potřeb a požadavků může snadno plnit obě role, což se ukazuje jako dokonalé řešení pro osvětlení vašich pokojů stylem a vkusem.

Velikost : L 25 x P 25 x H 135 cm
Žárovka / zásuvka: GU10 230V 7W 2700K

Pozn . : LED žárovka je součástí balení.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty