Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Artisan nástěnná lampa v provedení Iron Corten Made in Italy - Cialda

Kód: CIALDA
Kč 13.056,88 Kč 18.149,07 -28%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Žehlička
Opatření
Délka 12 x výška 18 cm
Dodací lhůty
15 pracovních dnů
Viadurini Lighting

Ručně vyrobená železná nástěnná lampa s povrchovou úpravou corten Made in Italy.

Tato nástěnná lampa je vyráběna ručně v Itálii se železnou strukturou v kortenovém provedení tvořenou deskou pro připevnění ke stěně a válcovým prvkem, uvnitř kterého je integrována LED dioda teplého světla. Kompletní s elektronickým předřadníkem pro vzdálenou instalaci.
Kategorie nástěnných svítidel se používá zejména pro svou účinnost při zachování minimální stopy. Ideální pro vytvoření atmosféry nebo pro zvýraznění konkrétních částí domu. Tyto žárovky jsou dokonalým řešením pro vytváření světelných a stínových her, které mohou způsobit převrat ve vzhledu místnosti a obohatit její estetiku.
Charakteristickým znakem tohoto článku je jeho jednoduchý design , který nezůstane bez povšimnutí díky použití materiálů a povrchových úprav schopných dodat prostředí rustikální a vintage nádech . Výsledkem je tedy lampa s jedinečným stylem a silnou osobností , která vám umožní osvětlit prostředí funkčním způsobem, vždy s přihlédnutím k dekorativnímu aspektu nezbytnému pro vkusné doplnění vybavení moderního prostředí.

Lampa / zásuvka : LED 1W 350mA 3000 ° K.
Rozměry : L 12 x H 18 cm (lampa L 4 x P 4 x H 4,5 cm)

Pozn .: LED je součástí balení.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty