Made in Italy

Artisan 6 lehký benátský skleněný lustr vyrobený v Itálii - Agustina

  • Made in Italy
  • Kód: AGUSTINA2
Kč 144.284,52 Kč 180.355,78 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 107
Hloubka (cm) 107
Výška (cm) 164

6 světelných lustrů v kouřovém benátském skle a 24k zlatě, ručně vyráběné v Itálii.

Rafinovaný 6-světelný lustr ručně vyráběný v Itálii v Benátkách v kouřovém skle s vložkami z 24k zlata nanášenými za horka během zpracování a detaily v lesklém zlatém kovu . Zahalující a poutavý design charakterizovaný dynamickými liniemi, které se táhnou do svislé siluety, která oživuje myšlenku na nábytek současně klasický i moderní, který přenáší světlo v různých směrech prostřednictvím konkrétního tvaru zakřivených ramen a osvětluje prostředí pomocí nádherný scénografický efekt . Podtrhnout hodnotu a hodnotu tohoto lustru jsou zlaté vložky, které vytvářejí bezprecedentní hru kontrastů, které dávají život jemným odkazům na estetickou tradici minulosti .

Z používání vysoce kvalitních surovin z italského území a ze šikovného zpracování skla zkušenými řemeslníky v tomto odvětví, kteří po celá desetiletí předávali staré tradice , se rodí velké mistrovské dílo sklářského umění, které se vyznačuje efektivitou , funkčností a elegantní estetika . Každá fáze výroby se odehrává v Benátkách , bijícím srdci sklářské tradice, se zvláštním důrazem na detail a respektováním starověkých technik s touhou po moderních, aby se promítly do budoucnosti. Přitom se snoubí vysoké řemeslné zpracování s designem a tradice nachází nový život díky použití inovativních technologií . Výsledkem je umělecké dílo, které reinterpretuje klasický styl prostřednictvím současného jazyka, který prostřednictvím světla ukazuje jeho hodnoty autenticity a efektivity .

Žárovka (není součástí dodávky) : 6 x MAX 42W E14

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter