Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Moderní a stylizované Noční do ložnice

Na Viadurini našel svatý fotografie, capiletto podhlavníky a moderní, stylizovaný a moderní zobrazující svaté rodina, narození, mateřství a Madony s Ježíškem.

Všechny naše podhlavníky jsou design, stylizovaný a Made in Italy, což z nich dělá ideální jako objekty a nábytku pro ložnice v moderním / moderním stylu.

Capiletto prodej on-line Viadurini jsou skutečně inovativní úspěchy v moderním stylu, měnící tradiční představu o lůžka, obvykle chápán v klasických tvarů a styl, který by se špatně hodí do ložnic domů a moderních bytů.

Naše obrazy a sakrální nárazníky jsou vyrobeny s použitím laserové řezání dřeva nebo MDF s reliéfními siluety. Capoletti jsou certifikované 100% made in Italy certifikačním orgánem, který ověřuje, že všechny operace dodavatelského řetězce, jsou skutečně prováděny v Itálii: každý krok, od návrhu až po dokončení, je prováděna kvalifikovaným personálem a italsky.

terminologie zvědavost
V italském jazyce často používají různé pojmy pro označení těchto výrobků: mluvíme široce posvátných obrazů a nástěnných soch (pokud embosovaná / 3D), pokud nejsou uvedeny na umístění v domě. Máte-li položky určené do ložnice, které se často používají termíny Noční a Capiletto.

Pod pojmem historicky Bedsides rozumí polštář, který se nachází mezi matrací a plechu, v polštáři, udržet zvýšila část čele postele.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie