Great Fresco ruční Beato Angelico "Madonna Shadows"

  • Kód: 137dAffrescoGrande-
Kč 41.363,73
Dodací lhůty 30 pracovních dnů
Fresco ručně v Itálii Beato Angelico "Madonna Shadows", a to zejména, ca. 1440 Florence, Museo di San Marco.
Viadurini podepsala exkluzivní smlouvu s Bottega ARTIGIANA Tifernate, firemní umbrijských malíři pracující s obrázkové techniku nejvýznamnějších muzeí na světě, včetně vatikánských muzeí. Technika Pictografia, pro které Tifernate Correale získal patent v roce 2000, spočívá v originální technologií v kombinaci s zpracování prováděného s starých metod a je definována jako „nejlepší technikou, aby znovu obraz pomocí barevných technik a originální způsob“ , Výsledkem je rovná skutečné!
Takže pokud jste vždycky chtěli ukrást Monet Lekníny, Botticelliho Primavera nebo polibek Klimt ozdobit stěny vašeho domova nebo vaše podnikání, teď můžete!
Učitelé také produkovat obrazy, fresky a stoly libovolné velikosti. Kontaktujte nás na adrese: clienti@viadurini.it

L ‚freska se připraví za použití hašeného vápna a písku. V celém cyklu zpracování neprodukuje odpad nebo pro životní prostředí nebo pro lidi. Opravy se provádí ručně na každém kusu a na celém práci s temperou nebo akvarelu, za účelem udělení hloubku a lesk typické pro původní malby. Tloušťka na prací se provádí ručně s horkým sádry a přírodní lepidla.
Na vyžádání, práce mohou být chráněny za ‚zvenčí.

Osvědčení o původu, který potvrzuje originalitu prací; datum realizace umožňuje vrátit se do doby zpracování. Na certifikátu je kombinován se shrnutím technického vysvětlení.

CERTIFIKACNI ESPI Vzhledem k tomu, 2010 La Bottega Tifernate ESPI získat certifikaci, která umožňuje volný vývoz děl, která obnovit přesně originál. Několik umělců na světě se může pochlubit této „chvály“. Ve skutečnosti bude tento typ dokumentace být vydán v případě, že ministerstvo kulturního dědictví zná vážnost a opodstatněnost toho, kdo jej přijímá.
Freska je dodáván vybaven 4 háky z antracitu malované kované železo s ručně vyrobenými drážkami (klasické Umbri háčky), k zajištění dokonalého utěsnění na stěně.
Davek fresky jsou dodávány baleny s bublinkové fólie, polystyrenu a pěnového plastu a vloží se do zcela uzavřené dřevěné kleci.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter