Reprodukce slavných obrazů a uměleckých děl podle Bottega Tifernate

  • Hodnocení :
  • : 5,0
126 Produkty
Bottega Tifernate
Kč 5.169,88
Stránka 1 z 6
Na Viadurini jste v exkluzivním prodeji reprodukcí fresek a uměleckých děl ze ‚400 mistrů renesance, moderní a současné učiněných Bottega ARTIGIANA Tifernate s patentovanou technikou Pictografia, definované jako nejpřesnější reprodukční technikou vůbec ( s hodně patentů!), který umožňuje obnovit jakékoliv umělecké dílo totožné s originálem.

Pictografia umožňuje mít ve svém vlastním domě reprodukcí freskové, dřevo a plátno věrný originálu (ale to je zjednodušující definovat reprodukcí!) Mistrů jako je Michelangelo, Leonardo da Vinci, Gozzoliho, Botticelli, Perugino, Raphael, Pinturicchia, Melozzo da Forlì , Mantegna, Ilario od Viterbo, Carlo Crivelli, Canaletto, Joli, Vanvitelli, Cimabue Francesco Mancini, Masaccio a moderní, jako je Van Gogh, Klimta, Vermeer, Monet, Degas, Hayez atd Potenciálně, nějaká práce lze reprodukovat!

Pictografia: Technika

Pictografia z Tifernate Bottega je technika vynalezen a vyvinut pro opětovné vytvoření uměleckých děl, které mají být zobrazeny namísto originálů. Narodil se zpočátku jako technickou podporu kulturního dědictví vypořádat se všemi těmi případy, kdy je nutné vyměnit původní dílo znovu.

Každý snímek
je zpracován individuálně, s využitím materiálů a recepty použitých v renesanci.

Trvanlivost je výjimečná; estetický výsledek je výsledkem výzkumu provedeném ve spolupráci pokračuje nejvýznamnějších muzeí na světě. Jakýkoli obrázek může být reprodukována bez omezení velikosti a na požádání jsou realizovány vykreslování fotografických či vlastních projektů bez nákladů.

Technické kroky zahrnují studium původních děl, a to jak v materiálech a barvách a následné „rekreaci“ exaktní fresky, desky nebo plátno.

Brzy se ukáže, že - kromě kulturního dědictví, výstavy, muzeum knihkupectví - ideální místo pro díla Tifernate Bottega je veřejnost s rozmnožováním díla ozdobit domy.

Freska je připraven s hašeného vápna a písku.

Pro plátno a tabulka se použije sloučenina Bologna sádry a přírodní lepidla ležící na horké. V celém cyklu zpracování, neprodukuje odpad nebo pro životní prostředí nebo pro lidi.

přirozená barva technologie.

Použité barvy jsou založeny na oxidech, proto velmi odolné na vlivy okolního prostředí, aby byla zaručena dlouhá životnost.

Retušování ruční kousek po kousku

Opravy se provádí u každého jednotlivého kusu a celého díla za účelem dodání hloubky a lesku typické pro původní malby.

přírodní Tloušťka

Tloušťka na prací se provádí ručně s horkým sádry a přírodní lepidla.
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH