Made in Italy

Americké prostírání ve světle modrém nebo retro plátně s reliéfem, 2 kusy - Milone

  • Made in Italy
  • Kód: MILONE
Kč 2911,72 Kč 3639,78 -20%
Materiál prádlo
Dodací lhůty Položka je k dispozici 7 pracovních dnů / výroba položky 8 týdnů
Délka (cm) 40
Hloubka (cm) 55

Obdélníkový prostírání ve světle modrém nebo retro plátně s ražbou, 2 kusy vyrobené v Itálii.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s tímto těžkým plátěným prostíráním zdobeným ražbou po celé délce okraje.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .
Obdélníkový design, který je k dispozici ve vysoce kvalitním nekonečně modrém ekologickém praní nebo v retro stylu, je díky úpravám, které zvyšují přirozený vzhled, na dotek měkký.

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a autentickému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna. Přirozená nedokonalost materiálu tak označuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Složení:
  • 100% těžké prádlo
Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.
Email Newsletter
Newsletter