Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Americké prostírání v plátně s krajkou Poema, 3 barvy, 2 kusy - Leonardino

  • Kód: LEONARDINO
Kč 3.277,00 Kč 4.582,64 -28%
včetně DPH
Made in Italy
- +
Materiál
prádlo
Dodací lhůty
7-10 pracovních dnů
Délka (cm)
40
Hloubka (cm)
50
Viadurini Textile

Těžké lněné prostírání s básničkovou krajkou ve 3 povrchových úpravách, 2 kusy vyrobené v Itálii.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s těmito těžkými plátěnými prostíráními zdobenými na okrajích báseňkovou krajkou .
Vyrobeno ze 100% vysoce kvalitního lnu a hebkého na dotek díky speciální úpravě, která zvyšuje jeho přirozený vzhled. Tkanina je ideální na stůl, protože je hypoalergenní a antibakteriální , kromě použití přírodních a hypoalergenních barviv, která mu dodávají lesk a šmrnc.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a autentickému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna. Přirozená nedokonalost materiálu tak naznačuje hodnotu jednoduchosti , uzavřenou v elegantním a delikátním řemeslném zpracování pro vznešený a sugestivní smyslový zážitek

Dostupné povrchové úpravy:
  • starý život
  • Černá
  • starý bonbón
Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty