Made in Italy

Adro abstraktní design nástěnné hodiny ze dřeva, vyrobené v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: Adro
Kč 15.504,36 Kč 19.380,38 -20%
Dodací lhůty 7 pracovních dnů
Designové nástěnné hodiny Adro vyrobené v Itálii
Adro je perfektní hodinky k ozdobení jakékoliv stěny vašeho domova. Vybavení příslušenství, které má nejen užitečný úkol naznačovat čas, ale také představuje jako skutečný designový objekt, který je součástí harmonie vašeho pokoje.

Vyrábí se v Itálii odbornými řemeslníky, kteří si ručně vybírají, střílí a sestavují přírodní materiály, se kterými je vyroben. Skládá se ze struktury s dřevěnými vložkami. Zvláštní inlay technika vyžaduje, aby tenké listy dřeva 6 desetin mm byly vybrány jeden po druhém na základě charakteristik žíly a barvy nejvhodnější pro konkrétní zpracovaný produkt. Dřevěné desky jsou řezány tak, aby se získaly malé kusy, které se pak spojují rukou, jako puzzle, a konečně je deska zdokonalována ručně.
Adro je k dispozici ve dvou velikostech a třech různých barvách používaných na různých typech dřeva:
rozměry:
- L40 x P3 x H40 cm; průměr 40cm.
- L50 x P3 x H40 cm; průměr 50 cm.
barvy:
- Studená: bílá, černá a tmavě šedá jaseňová esence. Hrana je v bílém pope a ruce a čísla jsou z přírodního hliníku;
- Teplé: dubové dřevo, boky v barvě weingé a popel. Kousnutí je v barvách weingé a ruce a čísla jsou z přírodního hliníku;
- Barvy: esence bílého jaseňového dřeva, erovatelné fialové očiolináty a světle šedé bolivary. Hrana je v bílém pope a ruce a čísla jsou v černém barvě.

Dub je vyroben z nejkvalitnějšího dubového dřeva a vždy byl široce používán; popel je kompaktní, odolný a zároveň pružný. Je široce používán v přírodních, ale také barvených barvách, což zvyšuje jak žíly materiálu, tak jasnost barvy. Elastické oční linky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších javorů a jsou plné očních víček. Jedná se o vodní kapky uvězněné uvnitř mladých jarních vláken, které po náhlých mrazu potisknou charakteristické malé kruhy na materiálu. Bolivar je dřevo s střízlivou, elegantní esencí, bez uzlů nebo zjevných žil, s jemným a hedvábným vzhledem. Boky jsou tvrdou, kompaktní a elastickou esencí z tropické západní Afriky, obtížné použití tmavé skvrny.

Čistá fantazie abstraktních linií vyrobených v Itálii, ideální pro zdobení pokojů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter