Made in Italy

Abbie umělá kožená jídelní židle vyrobená v Itálii

  • Made in Italy
  • Kód: ABBIE
Kč 11.432,86 Kč 14.291,20 -20%
Minimální množství pro objednávku: 2
Materiál corten a imitace kůže
Opatření 45.5x44.5xh96 výška sedadla 46 cm
Dodací lhůty 25 pracovních dnů
Moderní jídelní židle z umělé kůže vyrobené v Itálii Abbie
Křeslo Abbie je křeslo charakteru, které se přizpůsobuje stylům a zdokonalování prostředí, ve kterém je umístěn. Charm a funkčnost se v ní skládají. Široká a vysoká opěradla zaručují optimální sedací komfort. Může být použit jako obývací pokoj i kuchyň. Jílová barva ekologického koženého čalounění má neutrální barvu, která se snadno přizpůsobuje různým kontextům v oblasti nábytku. Nohy s korunovým povrchem nastavují konkrétní tvar pyramidy.

Použitá ekologická kůže je tvárná a všestranná. Vyrábí se s bavlněnou základnou kombinovanou se syntetickou vrstvou, která reprodukuje pokožku. Má výbornou odolnost proti otěru a opotřebení. Výhodou je znovu vytvořit stejný efekt jako originální kožená sedadla, při respektování zvířat.

Designová židle Abbie je ručně vyráběna v Itálii společností, která má více než 40 let zkušeností v oboru. K dispozici jsou i jiné typy nátěrů v různých barevných variantách. Pro informace / odhady napište na adresu clienti@viadurini.it.

Poznámka : Výrobek přišel zabalit z 2 kusů na krabici. Pro speciální balení (1, 3, 5, 7 ... kusů) je příplatek 49,00 EUR.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter