Made in Italy

6místná kulatá rohová pohovka z látky Made in Italy - Abudhabi

  • Made in Italy
  • Kód: ABUDHABI1
Kč 131.942,07 Kč 164.927,65 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů
Délka (cm) 292
Hloubka (cm) 267
Výška (cm) 93

Pohovka do obývacího pokoje s 6místným kulatým rohem v šedé látce Made in Italy.

6místná pohovka do obývacího pokoje vyrobená výhradně v Itálii se zcela snímatelným šedým látkovým potahem, který zdůrazňuje její účinnost a modernost. Konstrukce je vyrobena z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, pokrytá ochrannou látkovou podšívkou. Odpružení je provedeno propletenými elastickými pásy, zatímco sedák a opěrák jsou polstrované polyuretanovou pěnou s akrylovým vláknem. Zádové polštáře, opěrka hlavy a područky jsou vyrobeny ze smíšeného prachového peří.

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika je doplněna jednoduchými tvary a liniemi , které z ní dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci nebo společnému bytí. Zádová opěrka také zajišťuje správné a pohodlné držení těla spolu s praktickými bočními područkami, které umožňují pevnou a optimální oporu .

Jeho realizace vychází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily finální produkt vysoké kvality , dokonalého zpracování a pozornosti k detailu. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo pro více informací pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter