Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

6 venkovních stohovatelných hliníkových židlí vyrobené v Itálii - Scab Design Chloé

Kód: CHLOETREND
Kč 16.717,98
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Hliník
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
49
Hloubka (cm)
51
Výška (cm)
83
Scab Design

Stohovatelná venkovní židle z technopolymeru Made in Italy, 6 kusů.

Venkovní židle se sedákem z recyklovatelného technopolymeru s vyztužením ze skleněných vláken a nožičkami z hliníku potaženými technopolymerem. Tento článek, vyrobený v Itálii z nejkvalitnějších materiálů, zaručuje pevnost a vynikající odolnost v průběhu času, což oživí skutečnou kombinaci funkčnosti a designu. Jeho linie jsou jednoduché a diskrétní, ideální pro ty, kteří hledají pohodlné a příjemné křeslo, které může být současně extrémně univerzální, a proto se přizpůsobuje jakémukoli stylu nábytku a vytváří živou a originální atmosféru. Možnost jejich stohování až na maximálně 8 kusů ještě více zvyšuje funkční stránku, což v případě potřeby umožňuje vynikající optimalizaci prostoru.

Velikost : L 49 x P 51 x H 83 cm

Dostupné barvy :
  • prádlo;
  • holubice šedá;
  • pelargónie červená;
  • antracit;
  • světle šedá.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Vytváří esteticky pozoruhodné a zásadní objekty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, jsou rychle odlišitelné. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty