Made in Italy

6 ručně vyráběných steakových nožů v rohu nebo dřevě vyrobených v Itálii - Zuzana

  • Made in Italy
  • Kód: ZUZANA
Kč 9908,04 Kč 12384,80 -20%
Materiál Ocel a roh / dřevo
Dodací lhůty 15/30 pracovních dnů
Délka (cm) 23

Ručně vyrobený steak nůž, 6 kusů, vyrobený v Itálii.

Výběr kuchyňského náčiní a doplňků se stále častěji stává základním rozhodnutím nejen pro splnění požadavků na praktičnost, ale také a především pro to, aby bylo možné dát osobnost a charakter jednoduchým a minimálním jídelním stolům, které vyžadují nádech modernosti. a upřesnění. Právě z tohoto důvodu je důležité mít možnost najít dokonalou soupravu příborů nebo dokonalé kuchyňské náčiní, které tyto dva aspekty spojí.

Tato kuchyňská sada obsahuje 6 ideálních steakových nožů ručně vyrobených v Itálii s kvalitními výrobky, které zajišťují funkční a ergonomický design konečného výsledku. Čepel je vyrobena z kované nerezové oceli, vyznačující se výbornou odolností, což umožnilo, aby se zabránilo poškození v průběhu času, když je držadlo se skrytou tang k dispozici do ox roh nebo olivovým dřeva, materiály, které dávají nůž jeho elegantní vzhled. Mezi čepelí a rukojetí je také tenká vrstva nárazuvzdorné gumy, díky níž je výrobek ještě funkčnější.
Tato služba zahrnuje dřevěnou krabici se zavíráním dveří, která je ideální pro pohodlné a řádné skladování předmětů, udržuje je čisté a zároveň umožňuje jejich rafinované vystavení.

Měření :

  • celková délka nože: 23 cm;
  • rozměry krabice: L 26 x P 17 x H 5,5 cm
Dostupné povrchové úpravy rukojeti :
  • vola roh;
  • olivové dřevo.
Pozn . : povrchové úpravy na fotografiích jsou orientační. Každá rukojeť rohoviny je jedinečná a má různé barevné odstíny.
Email Newsletter
Newsletter