Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

6 moderních skládacích židlí z technopolymeru vyrobených v Itálii - Scab Design Più

  • Kód: PIUSEDIA
Kč 12.826,37
včetně DPH
Made in Italy
- +
Materiál
Technopolymer
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
53
Hloubka (cm)
54
Výška (cm)
82
Scab Design

Venkovní židle se strukturou ve stohovatelném technopolymeru Vyrobeno v Itálii, 6 kusů.

Venkovní židle s recyklovatelnou strukturou technopolymeru s výztuhou ze skleněných vláken vyrobenou technologií formování vzduchem. Možnost jejich stohování až na maximálně 10 kusů zvyšuje jejich funkční stránku a v případě potřeby umožňuje vynikající optimalizaci prostoru.
Tato židle vyrobená v Itálii z kvalitních surovin zajišťuje díky své pevné a robustní kompozici vynikající trvanlivost a odolnost v průběhu času. Jeho design je jednoduchý a diskrétní , ideální pro ty, kteří potřebují funkční a pohodlný produkt, který může bezvadně dokončit vybavení jakékoli venkovní oblasti.

Velikost : L 53 x P 54 x H 82 cm

Dostupné barvy :
  • prádlo;
  • antracit.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Staví esteticky pozoruhodné a zásadní předměty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, lze rychle odlišit. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty