Made in Italy

6 kuchyňských nožů Artisan s rukojetí Ox Horn Made in Italy - Marine

  • Made in Italy
  • Kód: MARINO1
Kč 10.248,77 Kč 12.810,70 -20%
Materiál Ocel a roh
Dodací lhůty 15/30 pracovních dnů
Délka (cm) 26

Ručně vyrobený steakový nůž ve tvaru rohoviny, 6 kusů, vyrobený v Itálii.

Výběr kuchyňského náčiní a doplňků se stále častěji stává základním rozhodnutím nejen pro splnění požadavků na praktičnost, ale také a především pro to, aby bylo možné dát osobnost a charakter jednoduchým a minimálním jídelním stolům, které vyžadují nádech modernosti. a upřesnění. Právě z tohoto důvodu je důležité mít možnost najít dokonalou soupravu příborů nebo dokonalé kuchyňské náčiní, které tyto dva aspekty spojí.

Tato kuchyňská sada obsahuje 6 nožů, které jsou ideální pro přesné a čisté krájení potravin, jako jsou steaky. Ručně vyrobené v Itálii mistrovskými noži s kvalitními výrobky, které zajišťují funkčnost a ergonomický design . Čepel je vyrobena z kované nerezové oceli , která se vyznačuje vynikající odolností, což umožňuje zabránit poškození v průběhu času, zatímco skrytá rukojeť čepele je vyrobena z rohoviny , což dává noži elegantní design . Mezi čepelí a rukojetí je také tenká vrstva nárazuvzdorné gumy, díky níž je výrobek ještě funkčnější.
Služba dále zahrnuje dřevěnou krabici se zavíráním dveří, která je ideální pro pohodlné a řádné skladování předmětů, udržuje je čisté a zároveň umožňuje jejich elegantní a rafinované vystavení. Krabice je vybavena 2 koženými řemínky s kovovými sponami, které umožňují větší ochranu předmětů.

Měření :

  • celková délka nože: 26 cm;
  • rozměry krabice: L 30 x P 24 x H 6 cm
Pozn . : povrchové úpravy na fotografiích jsou orientační. Každá rukojeť rohoviny je jedinečná a má různé barevné odstíny.
Email Newsletter
Newsletter