Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

6 ergonomických steakových nožů s ocelovou čepelí vyrobených v Itálii - žralok

Kód: SQUALO
Kč 10.428,57 Kč 13.990,81 -25%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Ocel a roh / dřevo
Dodací lhůty
15/30 pracovních dnů
Délka (cm)
23
Viadurini by Fontani

Ručně vyrobený steak nůž s ocelovou čepelí, 6 kusů, vyrobený v Itálii.

Výběr kuchyňského náčiní a doplňků se stále častěji stává základním rozhodnutím nejen pro splnění požadavků na praktičnost, ale také a především pro to, aby bylo možné dát osobnost a charakter jednoduchým a minimálním jídelním stolům, které vyžadují nádech modernosti. a upřesnění. Právě z tohoto důvodu je důležité mít možnost najít dokonalou soupravu příborů nebo dokonalé kuchyňské náčiní, které tyto dva aspekty spojí.

Tato kuchyňská sada obsahuje 6 nožů navržených a studovaných speciálně pro získání čistého a přesného řezu potravin, jako jsou steaky. Čepel je vyrobena z nerezové oceli , což je materiál, který umožňuje zabránit poškození v průběhu času, zatímco rukojeť je vyrobena z jednoho kusu rohu nebo dřeva a je opatřena niklovým stříbrným drátem, slitinou zinku, mědi a niklu, která se vyznačuje vynikajícím odolnost proti korozi.
Součástí této služby je také dřevěná krabička se zavíráním dveří, kde můžete všechny předměty pohodlně a řádně uložit, a je součástí dřevěných podpěr pro jednotlivé nože, což umožňuje jejich elegantní a rafinované zobrazení.
Tyto nože jsou vyráběny v Itálii a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Zajišťují funkčnost, ergonomický design a bezpečné a pevné uchopení, aniž by zanedbaly estetické aspekty díky pozornosti k detailům a vášni mistrů nožířů.

Měření :

  • celková délka nože: 23 cm;
  • rozměry krabice: L 25 x P 16 x H 6 cm.
Dostupné povrchové úpravy rukojeti :
  • vola roh;
  • olivové dřevo.
Pozn . : povrchové úpravy na fotografiích jsou orientační. Každá rukojeť rohoviny je jedinečná a má různé barevné odstíny.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty