Made in Italy

5místná rohová pohovka ze světle šedé látky Made in Italy - Budapest

  • Made in Italy
  • Kód: BUDAPEST2
Kč 91402,40 Kč 101558,31 -10%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů
Délka (cm) 247
Hloubka (cm) 247
Výška (cm) 93

5místná rohová pohovka ve světle šedé látce Made in Italy.

5místná pohovka do obývacího pokoje vyrobená výhradně v Itálii se světle šedým látkovým čalouněním a strukturou z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní. Sedák a opěrák mají naopak výplň z polyuretanové pěny s akrylovým vláknem. Tento kus nábytku se skládá ze dvou pohovek spojených kulatým rohem .

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika je doplněna jednoduchými tvary a liniemi , které z ní dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci nebo společnému bytí. Zádová opěrka také zajišťuje správné a pohodlné držení těla spolu s praktickými bočními područkami, které umožňují pevnou a optimální oporu .

Jeho tvorba vychází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily finální produkt vysoké kvality , dokonalého zpracování a pozornosti k detailu. Výsledkem je měkká , příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Poznámka : čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo pro více informací pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro