Made in Italy

4místná modulární pohovka do obývacího pokoje z modré látky Made in Italy - Mykonos

  • Made in Italy
  • Kód: MYKONOS
Kč 87485,34 Kč 109356,61 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů
Délka (cm) 327
Hloubka (cm) 167
Výška (cm) 42

Modulární pohovka do obývacího pokoje ze 4místné látky v látce Made in Italy.

Modulární pohovka do obývacího pokoje kompletně vyrobená v Itálii sestávající ze dvou prvků (4 místa) čalouněných modrou látkou s prošívaným sedákem a pohyblivými opěradly ze žluté látky . Prvky mají nožky z chromovaného kovu (v 15 cm). Konstrukce je z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, potažená ochrannou látkovou podšívkou. Pružinový systém využívá propletené elastické pásy, zatímco sedák a opěrák jsou polstrované polyuretanovou pěnou .

Efektivitu a modernost této pohovky podtrhuje praktický a zcela snímatelný potah zádové polštáře, které lze posouvat, abyste si mohli zvolit jejich volné umístění a přizpůsobit pohovku vašim vlastním potřebám pohodlí.

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika se vyznačuje jednoduchými tvary a liniemi , které z něj dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci.

Jeho realizace pochází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily vysokou kvalitu finálního produktu, perfektně vyrobený a s ohledem na nejmenší detaily. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Rozměry :
  • pohovka: š 327 x h 167 x v 42 cm;
  • 1 zádový polštář: Š 70 x H 37 x V 37 cm;
  • 2 zádové polštáře: Š 90 x H 37 x V 37 cm.
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro