Made in Italy

4místná látková pohovka s pohyblivými opěradly Made in Italy - Ardenne

  • Made in Italy
  • Kód: ARDENNE
Kč 86.457,00 Kč 108.071,31 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 30/45 pracovních dnů

4místná pohovka do obývacího pokoje ze zcela odnímatelné látky Made in Italy.

4místná pohovka do obývacího pokoje celé vyrobené v Itálii potažené látkou šedá se zcela odnímatelným modrým okrajem a pohyblivými opěradly z modré látky s šedým okrajem, které lze posouvat podle vašich preferencí a přizpůsobit tak pohovku vašim potřebám pohodlí. Konstrukce je z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, potažená ochrannou látkovou podšívkou. Pružinový systém využívá propletené elastické pásy, zatímco sedák a opěrák jsou vyrobeny z polyuretanové pěny .

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika se vyznačuje jednoduchými tvary a liniemi , které z něj dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci.

Jeho realizace vychází z výrobního procesu Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily finální produkt vysoké kvality , perfektně vyrobený a s ohledem na nejmenší detaily. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Rozměry :
  • prvky: Š 167 x H 115 x V 4 cm;
  • zádový polštář: Š 70 x H 37 x V 37 cm.
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter