Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

4 venkovní židle se stohovatelnými područkami vyrobené v Itálii - Scab Design Colette

Kód: COLETTEPOL
Kč 10.650,31
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Technopolymer
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
58
Hloubka (cm)
53
Výška (cm)
85
Scab Design

Stohovatelná venkovní židle z technopolymeru s područkami Made in Italy, 4 kusy.

Venkovní židle vyrobená v Itálii s technologií vstřikováním vyrobeného technopolymeru s technologií formování vzduchem a obohacená opěradlem zdobeným tečkami a dvěma praktickými područkami.
Díky kreativnímu designu a originalitě je tato položka jedinečná, i když jednoduchá a diskrétní. Tento výrobek, obohacený o úžasnou škálu dostupných barev, je schopen revolučním způsobem změnit atmosféru vaší zahrady nebo jakékoli venkovní oblasti a dát každé venkovní části domu osobitost a charakter.
Možnost jejich stohování až na maximálně 7 kusů ještě více zvyšuje funkční stránku, což v případě potřeby umožňuje vynikající optimalizaci prostoru.

Velikost: L 58 x P 53 x H 85 cm

Dostupné barvy :
  • prádlo;
  • holubice šedá;
  • antracit;
  • světle modrá.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Staví esteticky pozoruhodné a zásadní předměty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, lze rychle odlišit. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty