Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

4 venkovní skládací židle z technopolymeru vyrobené v Itálii - Scab Design Lisa

Kód: LISASED
Kč 21.915,49
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Technopolymer
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
51
Hloubka (cm)
54
Výška (cm)
76
Scab Design

Stohovatelná venkovní židle z technopolymeru Made in Italy, 4 kusy.

Venkovní židle vyrobená v Itálii se sedákem a opěradlem z technopolymeru a strukturou z trubkové oceli o průměru 16 mm natřená polyesterovým práškem, která má možnost stohování až na maximálně 10 jednotek, čímž v případě potřeby maximalizuje optimalizaci dostupného prostoru.
Jeho jednoduchý a zásadní design navrací klasičtější vzhled v moderním klíči díky použití inovativních a vysoce kvalitních surovin . Vzniká perfektní řešení jak pro venkovní prostory, jako jsou zahrady nebo venkovní verandy, ale také pro smluvní plochy, které vyžadují produkt schopný zajistit originální styl a zároveň pohodlné a příjemné sedadlo.

Velikost : L 51 x P 54 x H 76 cm

Dostupné barvy :
  • prádlo;
  • holubice šedá;
  • antracit;
  • hořčice;
  • avio;
  • Černá.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Staví esteticky pozoruhodné a zásadní předměty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, lze rychle odlišit. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty