Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

4 venkovní skládací židle z technopolymeru vyrobené v Itálii - Scab Design Emi

Kód: EMIPOL
Kč 10.803,90
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Technopolymer
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
46
Hloubka (cm)
48.5
Výška (cm)
84
Scab Design

Venkovní židle s područkami z technopolymeru Made in Italy, 4 kusy.

Venkovní židle vyrobená v Itálii s technopolymerovou strukturou obohacená o záda zdobená malými tečkami a dvěma praktickými područkami pro zaručené pohodlí.
Jednoduchost a živost jsou dvě klíčová slova pro popis tohoto úžasného článku, který je schopen představovat skutečného protagonistu vašich venkovních prostor. Díky zásadnosti svých linií se dokonale hodí k jakémukoli stylu nábytku, který vykazuje tradiční estetiku, navrácenou v současném klíči díky použití inovativních surovin a široké škále dostupných barev, čímž vytváří jedinečný nápad na vybavení schopný spojit klasický a moderní. Možnost jejich stohování až na maximálně 10 kusů ještě více zvyšuje funkční stránku, což v případě potřeby umožňuje vynikající optimalizaci prostoru.

Velikost: L 46 x P 48,5 x H 84 cm

Dostupné barvy :
  • prádlo;
  • holubice šedá;
  • antracit;
  • terakota;
  • světle modrá;
  • světle šedá;
  • olivově zelená.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Staví esteticky pozoruhodné a zásadní předměty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, lze rychle odlišit. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty