Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

4 venkovní designová židle z polykarbonátu vyrobená v Itálii - Scab Design Vanity

Kód: VANITYCHAIR
Kč 16.282,77
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
Polykarbonát
Dodací lhůty
5 pracovních dnů * Dodací lhůty se mohou prodloužit, pokud produkt není na skladě.
Délka (cm)
49
Hloubka (cm)
55
Výška (cm)
88
Scab Design

Stohovatelná venkovní židle v polykarbonátovém moderním designu Made in Italy, 4 kusy.

Venkovní židle vyrobená v Itálii, vyrobená výhradně z recyklovatelného polykarbonátu . Jeho struktura umožňuje stohování až na maximálně 4 kusy, což v případě potřeby zajišťuje vynikající optimalizaci prostoru.
Jeho svěží a moderní design činí každou židli jedinečnou svého druhu, ideální pro ty, kteří hledají diskrétní produkt, který nezůstane bez povšimnutí díky nádherným povrchovým úpravám, které dále zvyšují jeho estetickou hodnotu a umožňují tak dokončit nábytek. homogenním obklopením a zároveň vytvářením příjemné a příjemné atmosféry.

Velikost : L 49 x P 55 x H 88 cm

Dostupné barvy :
  • průhledný;
  • transparentní uzené;
  • Bílý.
Díky velké produktivní duši a pozornosti k detailu je SCAB Design symbolem Made in Italy . Mimořádné předměty, které vycházejí z principů krásy a funkčnosti . Nekonečné hledání dokonalosti hmoty. Kvalita a styl pro domácí design.
Scab Design vytváří tyto objekty již 60 let, vše zcela z italské produkce a získává plné uznání za nejvyšší kvalitu . Staví esteticky pozoruhodné a zásadní předměty při jejich každodenním používání.

Certifikace sedadel a dekoračních prvků je pro Scab volbou a důvodem k hrdosti. Catas provádí testy, které umožňují dosáhnout testů odolnosti, stability a zátěže i při nejintenzivnějším použití.
Produkce Scab Design jsou dokonale recyklovatelné, protože jednotlivé komponenty, které je tvoří, lze rychle odlišit. Každý plastový prvek nese identifikační značku podle normy EN 16139.2013 a poskytuje snadnou indikaci pro recyklaci. Veškerá výroba strupů je vyrobena ze 100% recyklovatelných materiálů .
Pozn .: tmavé barvy mohou zvýraznit typické stínování materiálu, které je třeba považovat za normální.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty