Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

4 stropní světla v moderním designu vyrobené v Itálii, prům. 70 cm, Lena

  • Kód: LENA1483
Kč 11.674,32
včetně DPH
Made in Italy
- +
Opatření
Průměr 70 cm H22
Dodací lhůty
7 pracovních dní * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že položka není k dispozici ve skladu.
Viadurini Lighting
4 stropní svítidla moderního designu Vyrobeno v Itálii, O70, Lena
Stropní svítidlo 4 svítidla s PMMA opál difuzoru čepici. Útok bíle lakovaný kovový strop. Upevňovací systém s magnety. Vlys v sandylex perlami, zdobená verze je k dispozici v šedé a fialové. Požádat o cenovou nabídku na: clienti@viadurini.it.

E27
Žárovky: 4 x 42 W max - E27 HG (nejsou zahrnuty).

italský výrobce
Tento článek je vyroben společností, která od roku 1997 spojuje nápady, materiály a styl vytvořit předměty pro život každý den. Design se stává praktické a cenově dostupné, každodenní stává mimořádným zážitkem, nový výklad pojmu světla a prostoru.
Použití materiálů, jako je akryl, polykarbonát, dřevo a termofuse materiálů a recyklovaných plastů, v kombinaci se směsí zkušeností a kreativity, jsou tvarované výrobky s jedinečným designem, ale stále funkční. Lampy zavěšení design, moderní stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojací lampy ... zařízení jsou navrženy tak, aby vytvářet vzrušení a provokovat nezaměnitelný pocit pohody.
Filozofií společnosti je „dobrý design“: filosofii, myšlenku, jiný způsob života a nový způsob, jak si své výtvory ambiente.Nascono tak lehké konstrukci, podstatné a udržitelné, vstoupit do obydlí po celém světě.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty