Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

3místná zahradní pohovka v polstrované látce a hliníku - Cruise Alu Talenti

Kód: CRUISEDIVANO
Kč 220.891,64
včetně DPH

madein_italy

- +
Opatření
L 242 x P 101 x H 71 cm H sedlo 43 cm
Designer
Ludovica a Roberto Palomba
Dodací lhůty
20 pracovních dnů
sedací zařízení
tkanina
Strukturální materiál
hliník
Talenti

Moderní designová třísedačková zahradní pohovka v béžové, světle šedé nebo tmavě šedé látce a hliníku; Cruise Alu od Talenti.

Třímístná venkovní pohovka Cruise Alu má konstrukci vyrobenou z tlakově litého hliníku a odnímatelné polštáře v látce s polstrováním ze suché pěny.
Opěradlo a područky jsou pokryty syntetickým lanem v souladu s námořním stylem kolekce.
Syntetické lano je materiál skládající se z dvojitého opletu zkonstruovaného s polyesterovým jádrem a víka z vícevrstvého propylenu. Vnější vlákno, ze kterého se skládá, je vodotěsné a odolné proti UV záření.
K dispozici ve třech různých barvách:
  • bílá hliníková konstrukce, područky a opěradlo z pískového syntetického lana, sedák z pískové tkaniny (100% PP tkanina);
  • grafitová hliníková konstrukce, područky a opěradlo z tmavě šedého syntetického lana, sedák z tmavě šedé látky (100% akrylová látka, vodoodpudivá);
  • grafitová hliníková konstrukce, područky a opěradlo z tmavě šedého syntetického lana, sedák ze světle šedé látky (100% PP látka).
Kolekce Cruise Alu se vyznačuje rafinovanými a jednoduchými tvary, které jsou zárukou originálního a zábavného zahradního nábytku.
Kombinuje kvalitu mnoha materiálů. Konstrukce je vyrobena z tlakově litého hliníku, který poskytuje větší stabilitu, sedadlo je vyrobeno z rychle suché pěny a je potaženo látkou odolnou vůči atmosférickým vlivům.
Zvláštnost tohoto produktu oceňují zejména opěradla a loketní opěrky modulů. Vyrobeno z hliníku, pokryté syntetickým námořním lanem.
Chromatická rozmanitost v kombinaci s modularitou struktur vám umožňuje uspořádat prvky v absolutní svobodě a vytvářet nekonečné možnosti kombinací.

Jsme oficiální prodejci Talenti, proto vám můžeme dodat jakoukoli položku této značky. Kontaktujte nás pro další informace.
Pozn . : Dekorační polštáře nejsou zahrnuty v ceně; navíc pro další ochranu doporučujeme použití speciálních krytů v zimním období, večer nebo v případě častých dešťů.
Kontaktujte nás pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty