Made in Italy

3místná zahradní pohovka s hliníkovou konstrukcí Made in Italy - Amata

  • Made in Italy
  • Kód: AMATA9
Kč 71.514,11 Kč 89.392,70 -20%
Materiál Hliník
Dodací lhůty 1 pracovní týden
Délka (cm) 172
Hloubka (cm) 66
Výška (cm) 82
Výška sedadla (cm) 43

3místná zahradní pohovka s hliníkovou konstrukcí Made in Italy.

Tato kolekce představuje kombinaci tradice a inovace díky perforované textuře , která odkazuje na styl 50. let reinterpretovaný v současném tónu.
Venkovní pohovka s hliníkovou konstrukcí. Lehkost hliníku je vyjádřena kombinací zakřivených linií s jasnějšími a zásadnějšími geometriemi, dovedně zpracovanými odborníky vyrobenými v Itálii, aby více prvků získalo soudobost, praktičnost a eleganci. Tato venkovní pohovka v sobě spojuje design a jednoduchost , výsledek jednoduchých, ale odolných materiálů , které dávají život produktu s originálním a avantgardním designem, který je ideální pro dotvoření jakéhokoli prostředí.

Pohovka je nezbytným doplňkem ve vašich venkovních prostorech, kde si během horkých letních dnů můžete užít totální relaxaci.
Je to doplněk charakteru, který se hodí k přizpůsobení prostředí, do kterého je umístěn, stylově a sofistikovaně. Kombinuje šarm a funkčnost a má vynikající odolnost proti opotřebení. Tato pohovka je ideální na zahradu i do bazénu a přizpůsobí místnosti svým designem a charakterem. Navíc jeho perforovaný vzor filtruje světlo a promítá na zem příjemnou hru stínů.

Dostupné povrchové úpravy :

  • bláto
  • holubice.
Možnosti:
  • s polštáři
  • žádné polštáře

Pro jakékoli informace nebo cenovou nabídku nás můžete kontaktovat pomocí příslušného formuláře „ Požádat o informace “ nebo zasláním e-mailu na naše adresy.
Jsme vám plně k dispozici pro jakékoli vysvětlení nebo pomoc ve vašem nákupním procesu.

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter