Made in Italy

3místná pohovka z odnímatelné látky Made in Italy - Mykonos

  • Made in Italy
  • Kód: MYKONOS1
Kč 67.714,92 Kč 84.643,77 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 30/45 pracovních dnů
Délka (cm) 242
Hloubka (cm) 115
Výška (cm) 42

3místná pohovka z látky se 3 opěradly Made in Italy.

3místná pohovka do obývacího pokoje čalouněná bílou látkou s lemovkou naftou, doplněná třemi 70 cm opěradly z látky petrolejové barvy s bílým lemováním. Pohovku podpírají elegantní černé niklové kovové labutí nohy (v 15 cm). Konstrukce je vyrobena z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, pokrytá ochrannou látkovou podšívkou. Pružinový systém využívá propletené elastické pásy, zatímco sedák a opěrák jsou vyrobeny z polyuretanové pěny .

Efektivitu a modernost této pohovky podtrhuje praktický a zcela snímatelný potah zádové polštáře, které lze posouvat, aby bylo možné zvolit jejich volné umístění, aby bylo možné přizpůsobit pohovku vašim potřebám pohodlí.

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika je doplněna jednoduchými tvary a liniemi , které z ní dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci nebo společnému bytí.

Jeho realizace vychází z výrobního procesu Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily finální produkt vysoké kvality , perfektně vyrobený a s ohledem na nejmenší detaily. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Rozměry :
  • pohovka: D 242 x P 115 x V 42 cm;
  • zádové polštáře: Š 70 x H 37 x V 37 cm.
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter