Made in Italy

3místná pohovka s otočným poloostrovním křeslem Made in Italy - Alsasko

  • Made in Italy
  • Kód: ALSAZIA1
Kč 66.755,87 Kč 83.444,78 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 30/45 pracovních dnů
Délka (cm) 236
Hloubka (cm) 188
Výška (cm) 84

3místná pohovka do obývacího pokoje s otočným poloostrovním křeslem Made in Italy.

3místná pohovka do obývacího pokoje vyrobená výhradně v Itálii se snímatelným potahem z látky holubičí šedé , doplněná o oboustranné poloostrovní křeslo , které lze umístit na pravou nebo levou stranu pohovky nebo jej lze samostatně přemisťovat. Konstrukce je vyrobena z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, pokrytá ochrannou látkovou podšívkou. Pružinový systém využívá propletené elastické pásy, sedáky jsou polstrované polyuretanovou pěnou , zádové polštáře jsou vyrobeny ze směsového prachového peří.

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika je doplněna jednoduchými tvary a liniemi , které z ní dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci.

Jeho realizace pochází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily vysokou kvalitu finálního produktu, perfektně vyrobený a s ohledem na nejmenší detaily. Výsledkem je měkká , příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Rozměry:
  • pohovka: š 236 x h 93 x v 84 cm;
  • křeslo: Š 95 x H 90 x V 70 cm.
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter