Made in Italy

3místná pohovka do obývacího pokoje z vyjímatelné bílé látky Made in Italy - Mykonos

  • Made in Italy
  • Kód: MYKONOS2
Kč 55111,77 Kč 68889,59 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 30/45 pracovních dnů
Délka (cm) 242
Hloubka (cm) 115
Výška (cm) 42

3místná pohovka do obývacího pokoje se snímatelným potahem v bílé a holubičí šedé látce Made in Italy.

3místná pohovka do obývacího pokoje vyrobená výhradně v Itálii s odnímatelným potahem z bílé látky s holubičím šedým okrajem, doplněným opěrným polštářem z prošívané látky dove šedé s 90 cm bílým okrajem. Pohovka je podepřena elegantními labutími nohami z černého kovu v barvě niklu (v 15 cm). Konstrukce je z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, potažená ochrannou látkovou podšívkou. Pružinový systém využívá propletené elastické pásy, zatímco sedák a opěrák jsou vyrobeny z polyuretanové pěny .

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika je doplněna jednoduchými tvary a liniemi , které z ní dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci.

Jeho realizace pochází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily vysokou kvalitu finálního produktu, perfektně vyrobený a s ohledem na nejmenší detaily. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Rozměry :
  • pohovka: D 242 x P 115 x V 42 cm;
  • zádový polštář: Š 90 x H 37 x V 37 cm.
Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro