Made in Italy

3místná pohovka do obývacího pokoje z antracitové látky Made in Italy - Normandie

  • Made in Italy
  • Kód: NORMANDIA
Kč 44.700,11 Kč 55.875,26 -20%
Materiál Tkáň
Dodací lhůty 15/20 pracovních dnů
Délka (cm) 236
Hloubka (cm) 93
Výška (cm) 84

3místná pohovka do obývacího pokoje v látce v antracitové barvě Made in Italy.

3místná pohovka do obývacího pokoje celá vyrobená v Itálii se snímatelným potahem z antracitové látky . Konstrukce je z jedlového dřeva a dřevotřísky s polyuretanovou výplní, potažená ochrannou látkovou podšívkou. Pružinový systém využívá propletené elastické pásy, sedáky jsou polstrované polyuretanovou pěnou , zádové polštáře jsou smíšené.

Minimalismus a esencialita jsou hlavními rysy tohoto zařizovacího prvku do obývacího pokoje, který ztělesňuje pohodlí a funkčnost spolu s všestranným a rafinovaným designem . Jeho estetika se vyznačuje jednoduchými tvary a liniemi , které z něj dělají ideální pohovku, která doplní každý obývací pokoj moderním stylem elegantním a střízlivým způsobem a nabízí měkký a příjemný povrch , na kterém můžete trávit chvíle věnované relaxaci.

Jeho realizace vychází z výrobního procesu 100% Made in Italy za použití vysoce kvalitních surovin , které jsou vybírány tak, aby zajistily finální produkt vysoké kvality , dokonalého zpracování a pozornosti k detailu. Výsledkem je měkká, příjemná a funkční pohovka do obývacího pokoje vyznačující se pevnou a robustní konstrukcí s vynikající odolností.

Poznámka : Dekorativní polštářky nejsou součástí dodávky, kontaktujte nás pro více informací. Čalounění pohovky je k dispozici v široké škále různých látek a barev.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter